سرانجام منابع مالی تکمیل و تسریع در ساخت مترو پرند تامین شد / مترو پرند چه زمانی افتتاح می شود؟

به گزارش رسانه صدای پرند به نقل از میزان، نظام ملکشاهی، فرماندار رباط کریم با اشاره به افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در هفته دولت در شهرستان رباط کریم گفت: با اقدامات و پیگیری‌های صوت گرفته، طرح‌هایی با منابع مالی هزار میلیارد تومان  در شهرک‌های صنعتی رباط کریم ایجاد شده است.

وی افزود: در هفته دولت ۸۲ پروژه با ارزش مالی ۶ هزار میلیارد تومان درحوزه‌های اجتماعی، عمرانی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان رباط کریم افتتاح و بهره برداری می‌شوند. عملیات اجرایی ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان طرح آغاز و ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه نیز در حد افتتاح و بهره برداری خواهند بود.

 

هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش مسکن

فرماندار رباط کریم تصریح کرد: یکی از پروژه‌ها؛ حفار ماشین است که ۱۱۰ میلیون یورو برای توسعه و تولید ماشین آلات راهسازی سرمایه گذاری شده است. در صنایع کانی و فلزی نیز سرمایه گذاری لازم برای ایجاد اشتغال صورت گرفته است.

وی با اشاره به افتتاح هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش مسکن و زیرساخت‌های آن گفت: عملیات اجرایی هزار و۳۰۰  واحد مسکونی در نسیم شهر، آدران و شهرک شهید زواره‌ای برای ایثارگران آغاز می‌شود.

ملکشاهی تاکید کرد: در دهه فجر سال قبل هزار واحد مسکونی برای ایثارگران در قالب مسکن مهر  و طرح اقدام ملی کلنگ‌زنی شد که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

مترو پرند چه زمانی افتتاح می شود؟

فرماندار رباط کریم گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته منابع مالی تکمیل و تسریع در ساخت متروی تامین شد که مبلغ آن هزار میلیارد تومان هست و کارهای اجرایی آن از همین هفته آغاز می‌شود.

 

سرانجام منابع مالی تکمیل و تسریع در ساخت مترو پرند تامین شد / مترو پرند چه زمانی افتتاح می شود؟

 

آخرین اخبار شهر جدید پرند

مخاطب گرامی شما میتوانید از طریق ادرس ما به نشانی زیر و همچنین دیگر راه های ارتباطی نظیر اینستاگرام تلگرام و آپارات با ما در ارتباط باشید:

www.SedayeParand.ir

 

رسانه تحلیلی خبری صدای پرند
صدای پرند، صدای شما

 

ارتباط با ما:

اینستاگرام صدای پرند 

تلگرام صدای پرند

کانال آپارات صدای پرند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *