امام جمعه پرند دکتر کاظمی

امام جمعه پرند گفت: حذف عوارضی اتوبان ساوه تا پرند جزو مصوبات جلسه نایب رییس مجلس بوده و مطالبه جدی مردم شهرستان است که امیدواریم به زودی با پیگیری‌های نماینده مردم و دیگر مسؤولان اتفاق بیفتد.

 

به گزارش صدای پرند به نقل از فارس، حجت‌الاسلام اسماعیل کاظمی امام جمعه شهر جدید پرند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت موسی‌ابن‌جعفر علیه‌السلام و همچنین تبریک عید بزرگ مبعث همگان را به رعایت تقوای الهی در گفتار و مقدم قرار دادن دیگران بر خود در تمام شئون زندگی براساس سیره حضرت پیامبر گرامی اسلام خصوصا در مقوله اخلاق عملی و نظری دعوت کرد.

وی در ادامه با توجه به حضور حجت‌الاسلام ضیایی رییس شورای زکات کمیته امداد امام خمینی استان تهران در نماز جمعه گفت: یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در شهر پرند مسأله معیشت افراد کم برخوردار است که امیدواریم با همکاری کمیته امداد، شورای زکات استان تهران و دستگاه‌های مربوطه کامل از بین برود که یکی از راه‌های عملی کردن این مهم همت سرمایه‌ گذاران صنعتگران شهرک صنعتی پرند را می‌طلبد.

امام جمعه پرند ادامه داد: در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست که ما در منطقه خودمان افرادی را داشته باشیم که در حوزه معیشت و خوراک آنقدری عرصه بر آنان سخت باشد که در شبانه‌روز یک وعده غذا بخورند.

کاظمی در همین خصوص اضافه کرد: من به عنوان نوکر و امام جامعه اگر در این مورد بی‌تفاوت باشم قطعا محضر امام عصر روسیاه خواهم بود.

وی بیان کرد: کارگروه‌های جهادی، مراکز نیکوکاری و خیریه‌ها و مراکز مردم نهاد دست به دست هم بدهیم و این معضل را در شهر پرند ریشه‌کن کنیم و اگر این امر در قالب مدیریت کار قرارگاهی با همدلی و یکپارچگی اتفاق بیفتد می‌توانیم اولین شهری باشیم که فقر را ریشه‌کن کرده‌ایم.

امام جمعه پرند در ادامه گفت: در پرند ظرفیت‌های خوبی وجود دارد که یکی از آن‌ها وجود شهرک صنعتی پرند است با توجه به درخواست و مطالبه صنعتگران و توسعه این شهرک که با پیگیری‌های قرارگاه نمازجمعه و دیگر مسئولان توانستیم ۱۳۶ هکتار زمین را در اختیار شهرک قرار دهیم و انشاءالله با توسعه این شهرک به روزی برسیم که اعلام رسمی کنیم اگر از جاهای دیگر هم افرادی بیکار و یا نیازمند کار هستند به این شهر بیایند تا مشغول کار شوند.

 

لزوم استفاده از جوانان در حوزه های مختلف

کاظمی در ادامه با توجه به حضور حجت‌السلام حسن نوروزی نماینده مردم در شهرستان رباط‌کریم، بهارستان و پرند در نمازجمعه خطاب به وی گفت: ما انتظار تحول داریم، صدای مردم را شما باید به گوش مسؤولان برسانید، این همه نیروی جوان و کارآمد در حوزهای مختلف وجود دارند چرا در مدیریت‌ها از آن‌ها استفاده نمی‌کنند؟

وی ادامه داد: چطور این نیروهای جوان در عرصه‌های امنیتی به آنان بها داده شد توانسته‌اند کارهای عظیم و جهانی را ایجاد بکنند اما وقتی در عرصه‌های مدیریتی می‌رسیم همه بزرگسالان احساس تکلیف می‌کنند و از جایشان جا به جا نمی‌شوند.

امام جمعه پرند با توجه به نظر مقام معظم رهبری در خصوص اعتماد به جوانان گفت: هر کسی که خود را پیرو رهبری می‌داند به فرمایش ایشان توجه کند و بها بدهد به نسل امروز و جوانان انقلابی و نخبگانی که می‌توانند و توانایی همراهی با دولت انقلابی را دارند زیرا مردم امروز احتیاج به مدیرانی دارند که به نوکری برای مردم افتخار کنند.

وی در بخش پایانی سخنان خود در خصوص مصوبات جلسه علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در شهرپرند گفت: حذف عوارضی اتوبان ساوه تا پرند جزو مصوبات جلسه بوده و مطالبه جدی ما و مردم شهرستان هم است که امیدواریم به زودی با پیگیری‌های نماینده مردم و دیگر مسؤولان اتفاق بیفتد.

 

آخرین اخبار شهر جدید پرند

مخاطب گرامی شما میتوانید از طریق ادرس ما به نشانی زیر و همچنین دیگر راه های ارتباطی نظیر اینستاگرام تلگرام و آپارات با ما در ارتباط باشید:

www.SedayeParand.ir

 

رسانه تحلیلی خبری صدای پرند
صدای پرند، صدای شما

 

ارتباط با ما:

اینستاگرام صدای پرند 

تلگرام صدای پرند

کانال آپارات صدای پرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *