پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه

بازدید شهردار پرند از پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه

دکتر اله یاری شهردار پرند به همراه معاونین و مدیران سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری، شامگاه یکشنبه با حضور در پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه، از نزدیک با مسافران گرامی گفتگو و مشکلات و دغدغه های آنان را مورد بررسی قرار داد.

 

توسعه، نوسازی و ارتقای سطح کیفی خدماتِ ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری

به گزارش صدای پرند به نقل از روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر اله یاری طی این بازدید که در زمان اوج بازگشت مسافران به پرند انجام شد، از نزدیک با مسافران گرامی، رانندگان و مسئولان خطوطِ اتوبوس و تاکسی گفتگو و مشکلات و دغدغه های شهروندان عزیز را مورد بررسی قرار داد.

شهردار پرند در جریان این بازدید بر نظارت جدی و مستمر در نحوه خدمات دهی به مسافران گرامی تاکید نمود و گفت: توسعه، نوسازی و ارتقای سطح کیفی خدماتِ ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری یکی از مهمترین دغدغه ها و اولویت های شهرداری پرند است و ما تمام تلاش خود را برای تحقق این امر ضروری، به کار بسته ایم.

 

پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه
پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه

نظارت بر نحوه خدمات دهی در پایانه ها از سوی مدیران سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری

دکتر اله یاری افزود: هر روز بر جمعیت شهر جدید پرند افزوده می شود و باید تدبیری اساسی برای توسعه ناوگان حمل و نقل این شهر اندیشیده شود تا مشکلات در این حوزه به حداقل کاهش یابد.

گفتنی است این بازدید در پی درخواست شهروندان گرامی و تاکید دکتر اله یاری بر رسیدگی مطلوب و شایسته به مطالبات شهروندی صورت گرفت و مقرر شد نظارت بر نحوه خدمات دهی در پایانه ها از سوی مدیران سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری به طور مستمر و بیش از پیش به انجام برسد.

 

آخرین اخبار شهر جدید پرند

مخاطب گرامی شما میتوانید از طریق ادرس ما به نشانی زیر و همچنین دیگر راه های ارتباطی نظیر اینستاگرام تلگرام و آپارات با ما در ارتباط باشید:

www.SedayeParand.ir

 

رسانه تحلیلی خبری صدای پرند
صدای پرند، صدای شما

 

ارتباط با ما:

اینستاگرام صدای پرند 

تلگرام صدای پرند

کانال آپارات صدای پرند

3 دیدگاه برای “بازدید شهردار پرند از پایانه اتوبوسرانی متروی صادقیه”
  1. پرند محروم هست و امکانات و تجهیزات کافی ندارد شهر گرانفروشی دارد حمل و نقل عمومی وجود ندارد ماسک نمی زنند شهر بسیاربسیار وخیم هست.زباله ها پراکنده اند.سگ ولگرد زیاد دارد سگ ها زیاد می چرخند و گاز می گیرند و سبب آلودگی می شوند.

  2. شهر پرند سگ های ولگرد زیاد هستند و سبب رعب و وحشت اهالی و ساکنین می گردند.گرانفروشی در شهر کاملا مشهود و ملموس هست.تاریکی و عدم روشنایی در معابر و خیابان های کیسون بالاخص زون ۴ و ۳ و ۵ بسیار مخاطره آمیز هست.امکانات رفاهی و اجتماعی وجود ندارد.نانواها بهداشت محیط و بهداشت عمومی و بهداشت فردی را رعایت نمی کنند.نان بسیار مهم هست اما متاسفانه نانواها رعایت حلال و حرام نمی کنند و سبب آلودگی محیطی نانواها می شوند کیفیت و کمیت نان ها در پرند بسیار بسیار بسیار پایین هست.شهر امنیت اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی و دینی ندارد حضور پلیس و ناجا بسیار کمرنگ ودر حاشیه هست سارق و مواد فروش زیاد هست.امکانات پزشکی درمانی بهداشتی در فاز ۶ کیسون وجود ندارد. شهر فقط ساختمان سازی نیست شهر کیفیت می خواهد شهر آرامش می خواهد شهر امنیت می خواهد شهر مدارا اجتماعی و انسانی و دلسوزی و رافت و مهر می خواهد

  3. پرند همان چرند است مکان چرندگان گله های گوسفند چوپان سگ روباه شغال گرگ ساعت شش غروب چرند در قرق قاچاقچیان دزدان ارازل اوباش. پلیس نداریم.جرات نماز مسجد نداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *