امام جمعه پرند: مسئولان با بی مهری و شیطنت مانع استقلال سیاسی شهر پرند نشوند

امام جمعه پرند گفت: به پدران اداری شهرستان توصیه و تذکر می‌دهم که اگر شما بزرگید و پدر برای این مردم، هزینه آن را بپردازید، مانع استقلال سیاسی شهر جدید پرند نشوید، شیطنت نکنید، استقلال سیاسی شهر جدید پرند اشهدباالله، اولا به نفع مردم شریف و فهیم و متمدن و تاریخ‌ساز رباط‌کریم است و بعد هم به نفع مردم پرند است.

به گزارش صدای پرند به نقل از نبأپرس، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک اعیاد این ماه، همگان را به رعایت تقوا در گفتار و عمل توصیه کرد.

وی در بخشی از خطبه دوم با توجه به هفته دفاع از عفاف و حجاب ضمن انتقاد از اینکه موضوع عفاف و حجاب را مسئولان و مردم گردن یکدیگر می‌اندازند و هر یک دیگری را مورد خطاب قرار می‌دهند اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر دو ساحت دارد، یک ساحت که در ذیل قانون مصوب ۴۲۷ و ۸۲۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ۳۴ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب مطالبی اراده شده است.

گشت ارشاد برای مدیران لازم است

امام جمعه پرند در همین خصوص ادامه داد و گفت: من فکر می‌کنم در کنار گشت ارشاد که مطالبه مردم است گشت ارشاد برای نظارت بر اجرای مصوبه شورای انقلاب فرهنگی و گشت ارشاد برای مدیران و دستگاه‌های مرتبط با این قانون باید تشکیل شود، آیا مدیران و مسوولان دستگاه‌های دولتی وظیفه خودشان را در خصوص مسأله امر به معروف و نهی از منکر انجام می‌دهند یا خیر.

وی در ادامه گفت: روی دیگر این ساحت این است که اگر مسوولان به وظایف خود در این خصوص عمل نکردند تکلیف مردم چیست؟ تکلیف مردم این نیست که بگویند به من چه، بلکه تکلیف مردم در بیانیه گام دوم بیان شده است، اول تبیین موضوع و سپس آتش‌به اختیار وارد میدان شدن.

حجت‌الاسلام کاظمی در ادامه از مردم جمهوری اسلامی ایران درخواست کرد که از مسأله حجاب و عفاف کوتاه نیایند و گفت: در مسأله عفاف و حجاب باید فرد فرد مردم مرد و زن، پیر و جوان مسأله امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند و مسأله حجاب باید مطالبه مردمی باشد. مسأله حجاب، یکی از مسادل اصلی اسلام ناب محمدی‌ است.

امام جمعه پرند در بخش دیگری از خطبه به اهمیت مسأله تامین اجتماعی که نیاز جدی و واقعی مردم و اقشار کارگری خصوصا در شهر پرند می‌باشد اشاره کرد و گفت: در این هفته میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نامه‌ای را خطاب به حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور نوشته‌اند که در این هفته مدیران تامین اجتماعی به نماز جمعه دعوت شوند تا گزارش کاری به مردم بدهند.

تامین اجتماعی پاسخگوی مردم نیست

وی در ادامه با خطاب قرار دادن موسوی مدیر کل تامین اجتماعی گفت: خوابید یا بیدار؟ ده‌ها بار مطالبه داشته‌ایم خود من بارها با شما تماس داشته‌ام در خصوص مسایل حقوق تامین اجتماعی مردم ولی پاسخگو نبودید! این همه قشر کارگری، شهر جدید، مسکن مهر، اوضاع و احوال و بهره‌مندی مردم از تامین اجتماعی مشخص است که در این شهر بیش از ۳۰۰ هزار نفری هیچ دفتر، مرکز و یا درمانگاه تامین اجتماعی وجود ندارد.

حجت‌السلام کاظمی در ادامه مطلقا شما هیچ کاری برای قشر کارگری در عرصه بیمه و خدمات درمانی در این شهر انجام نداده‌اید، شما به ما و به مردم ما بدهکارید و این بدهی را به همت این مردم بنده از حقوق شما بیرون می‌کشم.

 

مانع استقلال سیاسی شهر جدید پرند نشوید

وی در ادامه خطبه در خصوص پیگیری استقلال سیاسی شهر پرند و سنگ‌اندازی‌های صورت گرفته برخی مسئولان شهرستان رباط‌کریم گفت: به پدران اداری شهرستان توصیه و تذکر می‌دهم پدری کردن هزینه دارد، که اگر شما بزرگید و پدر برای این مردم، هزینه آن را بپردازید، مانع استقلال سیاسی شهر جدید پرند نشوید، شیطنت نکنید، استقلال سیاسی شهر جدید پرند اشهدباالله اولا به نفع مردم شریف و فهیم و متمدن و تاریخ‌ساز رباط‌کریم است و بعد به نفع مردم پرند.

امام جمعه پرند خطاب به تمامی دستگاه‌های اداری رباط‌کریم گفت: لطفا با مردم بازی نکنید، پدری کنید هم برای مردم شهر رباط‌کریم و هم برای مردم پرند، استاندار را تحت فشار قرار ندهید تا ان‌شاءالله اتفاقات خوبی برای همه مردم شهرستان رباط‌کریم و پرند رقم زده شود.

 

 

آخرین اخبار شهر جدید پرند

مخاطب گرامی شما میتوانید از طریق ادرس ما به نشانی زیر و همچنین دیگر راه های ارتباطی نظیر اینستاگرام تلگرام و آپارات با ما در ارتباط باشید:

www.SedayeParand.ir

 

رسانه تحلیلی خبری صدای پرند
صدای پرند، صدای شما

 

ارتباط با ما:

اینستاگرام صدای پرند 

تلگرام صدای پرند

کانال آپارات صدای پرند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *