شهربانو اولین مرکز اختصاصی امور فرهنگی و ورزشی بانوان پرند افتتاح شد

به گزارش رسانه صدای پرند به نقل از فارس، همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران به همراه مسؤولان شهری و شهرستانی تهران در شهر جدید پرند حاضر و پروژه‌های عمرانی، شهر پرند را افتتاح کردند.

 

ساختمان شهربانو برای بانوان پرند

ساختمان شهربانو به عنوان اولین مرکز اختصاصی امورِ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بانوان گرامی شهر پرند واقع در تقاطع بلوار امام خمینی(ره) و خیابان البرز جنوبی به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع و در ۳ طبقه طی کمتر از ۵۰ روز با تلاش شبانه‌روزی و با بهترین کیفیت احداث گردید.

 

نخستین پارک ترافیک شهر پرند

نخستین پارک ترافیک شهر پرند به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع در بلوار امام خمینی(ره) نیز از دیگر پروژه‌‌ای است مهم که با هدف آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی و ایجاد فضایی شاد، مفرح و ایمن برای کودکان و نوجوانان در کمتر از یک ماه دومین پروژه‌ای بود که مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

مرکز رویش و چهارمین ایستگاه آتش‌نشانی شهر پرند

تجهیز و بهره‌برداری از اولین مرکز تخصصی آموزشِ مهارت‌های رفتاری کودکان و نوجوانان با عنوان رویش با رویکرد پرند، شهر خانواده محور هم دیگر پروژه‌‌ای است در کمتر از یک ماه احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین در این مراسم چهارمین ایستگاه آتش‌نشانی شهر پرند، در شهرک مهستان فاز ۶ طی نیز تجهیز و افتتاح شد.

 

آخرین اخبار شهر جدید پرند

مخاطب گرامی شما میتوانید از طریق ادرس ما به نشانی زیر و همچنین دیگر راه های ارتباطی نظیر اینستاگرام تلگرام و آپارات با ما در ارتباط باشید:

www.SedayeParand.ir

 

رسانه تحلیلی خبری صدای پرند
صدای پرند، صدای شما

 

ارتباط با ما:

اینستاگرام صدای پرند 

تلگرام صدای پرند

کانال آپارات صدای پرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *